آراد چرم قابوس
خانه / پارچه مبلی چرم ارزان / آخرین قیمت پارچه مبلی چرم ارزان

آخرین قیمت پارچه مبلی چرم ارزان

آیا می دانید برای دوخت مبلمان پارچه هایی با جنس های مختلف وجود دارد که می توانیم از آنها استفاده کنیم؟ آیا از آخرین قیمت پارچه مبلی چرم با خبر هستید؟

آخرین قیمت پارچه مبلی چرم

کدام جنس پارچه مبلی ارزان تر است؟

هنگامی که شما قصد خرید مبل را دارید و به همین منظور به فروشگاه های مربوطه مراجعه می کنید، اولین چیزی که توجه شما را به خودش جلب میکند پارچه مبلی است.
شما با تماشای زیبایی های این پارچه جذب مبلمان می شوید و تصمیم به خرید مبلمان مربوط می گیرید. اما باید این را بدانید که تنها زیبایی پارچه کافی نیست و پارچه ها علاوه بر زیبایی، باید از کیفیت و دوام بالا نیز برخوردار باشند.

آخرین قیمت پارچه مبلی چرم

آخرین قیمت پارچه مبلی چرم

جنس و کیفیت پارچه هایی که برای مبلمان خود انتخاب می کنیم به عوامل زیادی وابسته است که در این بخش می خواهیم به این موضوع بپردازیم.
پارچه مبلی ها انواع و اقسام مختلفی دارند که با توجه به دکوراسیون منزل و سلیقه شما می توانید یکی از این مدل ها را برای مبلمان منزل خود استفاده کنید.
بهتر است از پارچه های مبلی با کیفیت برای مبلمان خود استفاده کنید زیرا پارچه های مبلی روزانه مورد مصرف قرار میگیرند و اگر این پارچه ها از جنس خوبی برخوردار نباشند خیلی زود بر اثر مصرف زیاد ساییده شده و خراب می شوند.

آخرین قیمت پارچه مبلی چرم

انواع پارچه مبلی آخرین قیمت پارچه مبلی چرم

  • پارچه های مبلی مخملی
  • پارچه مبلی با جنس ساتن
  • پارچه مبلی چرمی
  • پارچه با جنس گلیم و جاجیم
  • پارچه های مازراتی مبلی

یکی از جنس هایی که هیچوقت از مد خارج نمی شود و از زیبایی خاصی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد پارچه های از جنس مخمل است
هرچه فشردگی و تراکم پارچه بیشتر باشد کیفیت پارچه مخمل بیشتر خواهد بود.
پارچه های ساتنی ضعیف ترین و ارزان ترین نوع پارچه مبلی می باشند. معمولا پارچه ساتن برای مبل، آخرین انتخاب متقاضیان است زیرا این جنس پارچه هم خیلی چروک می شود و هم بسیار زود لکه می شود و پاک کردن و از بین بردن این لکه ها بسیار دشوار است.
یکی از بهترین و راحت ترین نوع پارچه، پارچه های چرم مبلی می باشد که هم تمیز کردن آن بسیار آسان است و هم بین افراد خانه دار طرفداران زیادی دارد. پارچه های مبلی چرم حالت رسمی تر به مبلمان می دهند و معمولا این جنس از پارچه را برای مبلمان های اداری و ادارات رسمی و صندلی های مدیریتی استفاده می کنند.
پارچه های از جنس گلیم و جاجیم امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و رنگ های شاد نارجی و زرد و قرمز موجود در این پارچه علاوه بر زیبایی باعث می شود لک ها کمتر دیده شوند و مبلمان کمتر لک بشود.
پارچه مازراتی دارای پستی بلندی هایی است که زیبایی خاصی دارد اما به مرور بر اثر نشستن این پستی بلندی ها از بین میرود و صاف می شود. این پارچه در رنگ بندی های متنوع و زیبا در بازار موجود می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمیه چرکزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09114065299
آدرس کانال: aradcharm_com@
پست الکترونیکی: aradcharmqaboos@gmail.com

پاسخی بگذارید