آراد چرم قابوس
خانه / پارچه مبلی چرم اصل / خرید و فروش پارچه مبلی چرم اصل

خرید و فروش پارچه مبلی چرم اصل

پارچه مبلی چرم اصل چه ویژگی هایی دارند؟ آیا می دانید پارچه های مبلی با چرم اصل در بازار های کشورمان خرید و فروش می شود و از طرفداران زیادی برخوردار است؟
اگر میخواهید مبل با پارچه چرمی خریداری کنید بهتر است ابتدا درمورد تمام ویژگی هایی که این نوع از مبل دارد تحقیق کنید و با آگاهی کامل از شرایط آن اقدام به خرید نمایید.

پارچه مبلی چرم اصل

آیا درباره مبلمان چرمی اطلاعات دارید؟

طیف وسیعی از انواع چرم با کیفیت ها مشخصات و سبک های گوناگون وجود دارد که شما می توانید درباره آنها اطلاعات لازم را به دست آورده و سپس اقدام به خرید محصول مورد نظرتان نمایید.
زمانی که تصمیم به خرید مبلمان چرم دارید، ممکن است اولین چیزی که به ذهن شما برسد، ظاهر شیک و برجسته و آن حسی باشد که به شما می دهد و همچنین عطری که چرم از خود ساطع می کند شما را جذب خود می کند.
اما بهتر است قبل از خرید حتما با گونه های مختلف و کیفیت های متنوع ان آشنا شده و سپس مبلمان جرک را برای دکوراسیون خود برگزینید.
باید بدانید که چه مبلمانی را می خواهید خریداری کنید و آیا این مبل با این جنس و رنگ به دکوراسیون منزلتان هم خوانی دارد یا نه. به طور کلی باید همه چیز را قبل از خرید در نظر بگیرید تا بعد از خرید، هیچ چیزی مانع لذت بردن شما از مبلمان منزلتان نشود.

پارچه مبلی چرم اصل

پارچه مبلی چرم اصل

پوست گاو چرم بسیار سختی است و برای این که بتوان آن را به پارچه چرم مبلی تبدیل کرد باید خیلی روی آن کار انجام شود. برای این که بتوان پوست گاو را در کاربرد های مشهور به کار برد باید فرایندهای زیر طی بشوند.

  • تزریق کردن رنگ دانه ها به چرم
  • می توان رنگ را روی سطح چرم اسپری کرد.
  • در نهایت با یک پوشش شفاف از چرم محافظت کرد.

این موارد سبب می شود تا لکه های طبیعی کمتری روی مبلمانمان به وجود بیاید، مبلمان را محکم تر و مقاوم تر می نماید، می توانید انواع رنگبندی ها را انتخاب کرده و مطابق سلیقه شما رنگ آمیزی شود و از همه مهمتر این که نیاز به مراقبت کمتری خواهد داشت.
برای چرم های با مصارف معمولی میتوان از رنگ هایی استفاده کرد که رنگ دانه های شفافی دارند و استفاده از این رنگ ها باعث می شود که رنگی یک دست و نرم به چرمتان ببخشد.

پارچه مبلی چرم اصل

پوست های چرمی چه ویژگی دارد؟

اگر چرم مبل شما فقط از نظر ظاهری زیباست و زیر سازی مستحکم و زیبایی نداشته باشد، مبلمان شما با دوام نخواهد بود و خیلی زود از بین می رود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمیه چرکزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09114065299
آدرس کانال: aradcharm_com@
پست الکترونیکی: aradcharmqaboos@gmail.com

پاسخی بگذارید