آراد چرم قابوس
خانه / روکش چرم فرمان دست دوز / قیمت خرید روکش چرم فرمان دست دوز

قیمت خرید روکش چرم فرمان دست دوز

اگر به دنبال یافتن لیست قیمت خرید روکش چرم فرمان دست دوز هستید، ما به شما مراجعه به مراکز عمده پخش و فروش این محصول را پیشنهاد می کنیم. این مراکز با فروش مستقیم محصولات، قیمت های ارزان تری را به مشتریان ارائه می دهند.

روکش چرم فرمان دست دوز

روکش چرم فرمان

یکی از کاربرد های چرم های طبیعی و یا مصنوعی، استفاده به عنوان کاور و روکش فرمان انواع خودرو است. این روکش ها با طرح و رنگ های مختلف و از انواع چرم ها ساخته می شوند. وجود انها فواید زیادی دارد، از جمله:

  • مانع از اسیب رسیدن به دست ها در زمان رانندگی می شود
  • نرمی ان از خستگی دست جلوگیری می کند
  • از فرمان اتومبیل محافظت می کند
  • از سر خوردن دستان شما در زمان رانندگی جلوگیری می نماید
  • یکی از تزئینات محبوب بکار رفته در ماشین ها است

روکش فرمان ساخته شده از جنس چرم طبیعی که غالبا با چرم گاوی ساخته می شود، قیمت به مراتب گران تری از روکش های چرم مصنوعی دارد و البته دوام و کارایی ان هم خیلی بیشتر است. حال اگر دور دوزی این کاورها نیز با دست انجام شده باشد و از نوع دست دوز باشند، قیمت انها گران تر نیز خواهد شد.
دلیل ان انجام کار دستی روی این روکش ها است. غالبا کارها و هنرهای دستی از ارزش بالایی برخوردار هستند، چرا که انجام انها پر زحمت، وقت گیر و پر هزینه است. این روکش ها قابل استفاده در انواع خودروهای سواری هستند.

روکش چرم فرمان دست دوز

روکش چرم فرمان طبیعی یا مصنوعی

مسلما روکش های چرم فرمان طبیعی از نوع مصنوعی انها بهتر هستند. چرا که مقاومت بیشتری دارند، هم زیبا تر هستند، هم در فصول مختلف دچار تغییرات دمایی بالا و ناگهانی نمی شوند و شما را در حین رانندگی اذیت نمی کنند و با وجود انها به راحتی می توانید در هر دمایی فرمان اتومبیل را دست خود بگیرید.

روکش چرم فرمان دست دوز

خرید روکش چرم فرمان دست دوز

برای خرید روکش چرم فرمان دست دوز، چند راه دارید. یا اینکه ان را از تولید کننده این محصول مستقیم و بدون واسطه بخرید، که این روش مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین روش خرید است و بهای تمام شده ان بسیار ارزان تر خواهد بود.
یا اینکه می توانید این روکش ها را از مراکز و نمایندگی های پخش و فروش این محصولات در سراسر کشور به صورت کلی و یا جرئی تهیه کنید. این روش دسترسی پذیری بیشتری دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمیه چرکزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09114065299
آدرس کانال: aradcharm_com@
پست الکترونیکی: aradcharmqaboos@gmail.com

پاسخی بگذارید