آراد چرم قابوس
خانه / چرم مبلی / مراکز خرید و فروش انواع چرم مبلی

مراکز خرید و فروش انواع چرم مبلی

پارچه های مبلی هم در کشور خودمان به تولید می رسند و هم می توان این پارچه ها را از کشور های ترکیه و چین وارد کرد. انواع چرم مبلی در مراکز معتبر کشور خرید و فروش می شوند.

انواع چرم مبلی

تکنیک های تشخیص کیفیت پارچه مبلی

برای خرید مبلمان طرح و نقش پارچه و همچنین کیفیت پارچه مبلی از اهمیت بالایی برخوردار است.برای این که پارچه ای با کیفیت خیلی بالا خریداری کنید بهتر است از پارچه های ترک استفاده کنید که جزو بزرگترین تولید کننده های پارچه به حساب می آید و همچنین پارچه های با کیفیت تری نسبت به باقی پارچه هایی که در بازار موجود است عرضه می کند.
امروزه با زیاد شدن تقاضا کشور چین نیز اقدام به تولید پارچه های مبلی کرده که متاسفانه بازار ایران پر شده از این جنس پارچه که از نظر کیفیت قابل مقایسه با پارچه های ترک نمی باشد.

انواع چرم مبلی

انواع چرم مبلی ایرانی بهتر است یا خارجی؟

پارچه های ترک کیفیت خیلی بالایی دارند و سال ها است که تولید کنندگان مبلمان از این جنس پارچه برای محصولات خود استفاده می کنند.
اما می دانید که شهر یزد نیز پارچه های مبلی تولید می کند؟ یکی از مرغوب ترین نوع پارچه مبلی توسط تولید کنندگان داخلی در شهر یزد تولید می شود که متاسفانه مشتری زیادی ندارد اما این نکته را باید در نظر داشته باشید که پارچه های مبلی یزد به دلیل کیفیت بالا بهترین گزینه برای تولید مبلمان هایی از جنس استیل و مبلمان های سلطنتی می باشند.
توجه داشته باشید که ممکن است پارچه هایی با کیفیت پایین را به اسم پارچه یزد به شما معرفی کنند که باید دقت کنید تا اشتباهی صورت نپذیرد.
ممکن است پارچه های دیگر را به اسم پارچه یزد به شما تحویل دهند، و این که هر پارچه ای که در یزد تولید می شود را نمی توان جزو پارچه های با کیفیت یزدی در نظر گرفت.

انواع چرم مبلی

روش های تشخیص کیفیت جنس انواع چرم مبلی

  • تراکم پارچه یکی از مهمترین ملاک های خرید پارچه مبلی است
  • به هیچ عنوان پارچه مبلی را از جنس پارچه کشی انتخاب نکنید
  • پرز های پارچه نباید جدا شود

اگر پارچه های مبلی شما تراکم بالایی نداشته باشد، زمانی که زیاد روی آن نشست و برخواست صورت بگیرد و یا این که جسم تیزی به آن برخورد کنند خیلی سریع زیبایی خود را از دست خواهد داد.
اگر پارچه مبلی در دستان شما کش آمد، هرگز این پارچه را برای مبل خود انتخاب نکنید زیرا بر اثر استفاده حالت خود را از دست داده و دفرمه می شود.
اگر پارچه پرزدار مخمل و یا جیر خریداری می کنید ابتدا پرز های آن را با دست به سمت بالا بکشید، ای پرز ها نباید جدا بشوند و در دستان شما قرار بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمیه چرکزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09114065299
آدرس کانال: aradcharm_com@
پست الکترونیکی: aradcharmqaboos@gmail.com

پاسخی بگذارید