آراد چرم قابوس
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش چرم مصنوعی پشت چرم دورفرمان

مرکز فروش چرم مصنوعی پشت چرم دورفرمان

دورفرمان یکی از لوازم جانبی ماشین های سبک و سنگین می باشد که در جنس و طرح های مختلفی تولید می گردد که پشت چرم مصنوعی یکی از پرمصرف ترین نوع چرم در تولیدی های تودوزی خودرو می باشد. آیا می دانید دلیل استفاده گسترده از این نوع چرم چیست؟
چرم هایی که در تودوزی ماشین ها استفاده می گردند باید ویژگی های خاص و استانداردی داشته باشند، که می توان به چند مورد اشاره داشت.
باتوجه به اینکه خودور در سرما و گرما و تابش مستقیم نور خورشید قرار می گیرد چرم باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا اینکه نشکند، پوسته پوسته نشود، جنس نرم و لطیفی داشته باشد و خشک نباشد و جنس خوبی داشته باشد و خیلی نازک نباشد که در اثر فشار کم پاره گردد چون یکی از مواردی که در مقاومت چرم تاثیرگذار می باشد مقدار مواد استفاده شده در رویه چرم می باشد.
در تولید دور فرمان علاوه بر موارد بالا ضخامت چرم بسیار مهم می باشد ه اگر هدف تولید دور فرمان ساده و تک لا باشد چرم خود را ول نکند و دور فرمان بنشیند.
چرم مصنوعی پشت چرم باتوجه به مقدار و نوع موادی که در ساخت رویه چرم استفاده گردیده و همچنین پارچه ی پرزداری که در پشت کار خورده، ضخامت خوبی به چرم داده که می توان بصورت تک لا بدون صرف هزینه برای آستری و موارد دیگر از آن در تولید دور فرمان استفاده نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سمیه چرکزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09114065299
آدرس کانال: aradcharm_com@
پست الکترونیکی: aradcharmqaboos@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چرم پارچه مبلی خاص

مراکز عرضه چرم پارچه مبلی خاص

در بین مراکز عرضه پارچه مبلی، کدام از این مراکز عرضه چرم پارچه مبلی خاص …